Usługi udojowe

Usługi udojowe stanowią ważną część naszej działalności. Stale obsługujemy nowoczesne farmy mleczne na terenie Niemiec i Holandii.kwaterowania leży po stronie niemieckiego klienta i nasi dojarze nie płacą za to, poza nielicznymi wyjątkami, gdy sprowadzają rodziny i chcą mieszkać osobno.

Poniżej umieszczamy linki do filmów na YouTube, które ilustrują dojenie krów na typowych stanowiskach udojowych.

Swing Over
https://www.youtube.com/watch?v=KJnMzwxDut4

Fischgräte
https://www.youtube.com/watch?v=7HW-FivoP4s

Karusell
https://www.youtube.com/watch?v=kWontPXTbaw

Zatrudnienie naszych dojarzy odbywa się u nas według 2 schematów. O wyborze schematu zatrudnienia decyduje zleceniodawca / właściciel farmy. W obu schematach koszt zakwaterowania leży po stronie niemieckiego klienta i nasi dojarze nie płacą za to, poza nielicznymi wyjątkami, gdy sprowadzają rodziny i chcą mieszkać osobno.

Umowa o pracę tymczasową.
Przy umowie o pracę tymczasową stosujemy stawki zgodnie z taryfikatorem niemieckim, odprowadzane jest ubezpieczenie społeczne w Niemczech, przysługuje płatny urlop oraz możliwość uzyskania niemieckiej emerytury i świadczeń socjalnych.

Samozatrudnienie (zarejestrowana działalność gospodarcza)
Ta forma jest popularna ze względu na większą swobodę w kształtowaniu czasu pracy (brak limitu roboczogodzin).
System pracy z reguły przewiduje 3-4 tygodnie pracy, a następnie 1-2 tygodnie wolne.  Dojazd do pracy zorganizowanym transportem. W przypadku samozatrudnienia dojarz sam odprowadza podatek i ubezpieczenie społeczne, ale nie dotyczy go limit roboczogodzin tak jak przy umowie o pracę, więc w ostatecznym rozrachunku zarobki są wyższe.

Kontakt

Osoby zainteresowane tą działalnością prosimy o kontakt z koordynatorem:
Leszek Ferszka – telefon 0048 790 737800
lub z naszym biurem 0048 75 75 16034
E-mail:     pracanaroli@expateam.com

ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.