Usługi udojowe

Od wielu lat prowadzimy stałą obsługę udoju w farmach mlecznych na terenie Niemiec i Holandii. Zlecenia są realizowane przez zorganizowane zespoły dojarzy wspierane przez koordynatora. Praca przy udoju krów wymaga wiedzy, umiejętności oraz właściwego podejścia do pracy z dużymi zwierzętami.

Zamieszony film dobrze ilustruje na czym polega ta praca. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu nawet doświadczonych dojarzy:

Forma zatrudnienie dojarzy

Zatrudnienie dojarzy odbywa się na podstawie działalności gospodarczej, albo umowy o pracę tymczasową.

Działalność gospodarcza (samozatrudnienie)
Ta forma zatrudnienia jest popularna, ponieważ nie dotyczą jej limity czasu pracy. Samozatrudniony dojarz sam odprowadza podatek i ubezpieczenie, ale poziom obciążeń fiskalnych jest niższy, przez co ta forma zatrudnienia może być bardziej atrakcyjna finansowo. Koszt zakwaterowania w przypadku dojarzy pracujących na podstawie samozatrudnienia leży po stronie zleceniodawcy (właściciela farmy), a dojazdy są organizowane przez naszego koordynatora

Umowa o pracę tymczasową.
Przy umowie o pracę tymczasową pracodawcą jest Spółdzielnia EXPATEAM jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Stosowane są wówczas niemieckie taryfy wynagrodzenia oraz odprowadzane są podatki i ubezpieczenie społeczne w Niemczech. W przypadku zatrudnienia na umowie o pracę dojarze niekiedy muszą partycypować w kosztach zakwaterowania.

Forma zatrudnienia zależy od farmy, na której jest wykonywana praca, o czym decyduje kontakt jaki jest zawarty przez Spółdzielnię EXPATEAM ze zleceniodawcą (właścicielem farmy). Na jednej farmie forma zatrudniania wszystkich dojarzy jest taka sama.

Wymagane kwalifikacje:

Najchętniej przyjmujemy doświadczonych dojarzy, ale także jesteśmy otwarci na nowe osoby w tej branży, które wykazują chęć do pracy i na których można polegać.  Także znajomość języka niemieckiego (ewentualnie angielskiego) w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumienie się w miejscu pracy jest istotna, zwłaszcza w przypadku osób początkujących, które wymagają przeszkolenia.

Osoby zainteresowane pracą przy udoju prosimy o kontakt telefoniczny

z naszym koordynatorem ☎ +48 790 737800

lub z naszym biurem ☎ +48 75 75 16034

E-mail:     pracanaroli@expateam.com

albo o przesłanie swoich danych za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego

 

    znajomość języka angielskiego?

    znajomość języka niemieckiego?

    dodaj swoje zdjęcie (max 2MB)

    dodaj swoje CV (max 2MB)