Stolarz/cieśla szalunkowy – praca w zakładzie stacjonarnym przy produkcji elementów prefabrykowanych z betonu

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: STOLARZ / STOLARZ/CIEŚLA SZALUNKOWY (praca na zakładzie prefabrykacji betonu)

Opis stanowiska:
Wykonywanie indywidualnych szalunków z drewna do produkcji betonowych elementów prefabrykowanych
Układanie zbrojenia w szalunkach / formach zgodnie z rysunkiem technicznym
Betonowanie elementów i kosmetyka
Praca w regularnych godzinach (38,5 godzin tygodniowo + nadgodziny)

Miejsce wykonywania pracy:
Rejon Norymbergi – ok. 380 km od granicy z Polską

Wymagania:
Doświadczenie w pracy przy prefabrykacji betonu lub w branży pokrewnej (np. budownictwo)
Znajomość języka niemieckiego stanowi atut, ale nie jest warunkiem zatrudnienia
Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
Wynagrodzenie w wysokości brutto 15,00 €/godz. pracy dla pracownika wykwalifikowanego tzn. z doświadczeniem na prefabrykacji
Wynagrodzenie w wysokości brutto 13,50€/godz. pracy dla pracownika do przyuczenia
Dietę w wysokości 28,00 € za każdy dzień pracy
Dodatek za nadgodziny
Zakwaterowanie przy zakładzie pracy płatne ok. 350 € miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o:
Przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com
Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 536 253 497 lub 75 77 16 034

    znajomość języka niemieckiego?

    znajomość języka angielskiego?

    dodaj swoje zdjęcie (max 2MB)

    dodaj swoje CV (max 2MB)