Wykonawcy prac remontowo-budowlanych w Niemczech

Poszukujemy do współpracy 2-4 osobowe zespoły fachowców i pomocników do wykonywania prac remontowo-budowlanych na terenie Niemiec.
W skład zespołu powinna wchodzić przynajmniej 1 osoba z podstawową znajomością języka niemieckiego (w przypadku niektórych zleceń wystarczający będzie język angielski)

Miejsce wykonywania pracy:

Różne lokalizacje – głównie na terenach wiejskich w północno-wschodniej części Niemiec

Wymagania:
Umiejętność wykonywania prac ogólnobudowlanych takich jak:
– rozbiórki
-murowanie
-tynkowanie
-wykonywanie ścian/sufitów GK
-malowanie
-układanie glazury
-proste prace ciesielskie / stolarskie (np. montaż stolarki budowlanej, montaż mebli wbudowanych)
-proste prace ślusarskie / umiejętność spawania
(Powyższa lista wymaganych umiejętności jest przykładowa. Zakres potrzebnych umiejętności pracy może się różnić zależnie od zlecenia. Bardziej szczegółowe informacje są dostępne na etapie dopasowania brygady do konkretnego zapotrzebowania)

Posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej
Własne narzędzia
Własny transport

Oferujemy:
Atrakcyjną stawkę godzinową – wysokość stawki każdorazowo do ustalenia zależnie od zlecenia
Bezpłatne zakwaterowanie
Ciągłość współpracy

Szczegóły, uwagi:
Ta oferta dotyczy wykonywania różnorodnych, ale z reguły niezbyt skomplikowanych prac budowlanych w gospodarstwach rolnych.

Osoby zainteresowane są proszone o zaproponowanie stawki godzinowej w EURO, za którą są gotowe podjąć się tej pracy. Prosimy uwzględnić, że jest to oferta zatrudnienia na podstawie działalności gospodarczej i po stronie osoby wykonującej pracę będzie koszt ubezpieczenia oraz opodatkowanie, natomiast koszt zakwaterowania pokryje zleceniodawca.

 

  Napisz krótko coś o sobie, o swoich kwalifikacjach, doświadczeniu zawodowym i pracach których się specjalizujesz. Napisz także, czy starasz się o tę pracę w pojedynkę, czy może reprezentujesz kilkuosobową brygadę.
  znajomość języka niemieckiego
  znajomość języka angielskiego

  dodaj swoje zdjęcie (max 2MB)

  dodaj swoje CV (max 2MB)

  " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą w Zgorzelcu (59-900), przy ul. Armii Krajowej 51A oraz przez powiązane z nią podmioty, moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego."]