Version: Polski | Deutsch | Русский |


Praca
w Europie!

O nas

Nasza firma istnieje od roku 2006 jako organizacją zrzeszającą niewielkie firmy polskie pracujące za granicą (głównie w Niemczech). Celem naszej działalności jest zapewnić pomoc i obsługę naszym partnerom - polskim fachowcom, którzy decydują się na zarobkowe wyjazdy zagraniczne w ramach prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Nasza oferta współpracy dotyczy zarówno przedsiębiorców jednoosobowych jak i firm zatrudniają pracowników.

Nasz zespół to ludzie posiadający solidne przygotowanie zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku niemieckim. Jesteśmy otwarci na współpracę w różnych dziedzinach związanych z transgranicznym przepływem usług, jednakże w centrum naszego zainteresowania niezmiennie od lat znajdują się takie usługi budowlano-montażowe jak:

- budownictwo ogólne (stany surowe i prace wykończeniowe, elewacje)
- instalacje elektryczne
- instalacje ciepłownicze i sanitarne

Dzięki współpracy ze Spółdzielnią EXPATEAM nasi partnerzy mogą korzystać nie tylko z naszych kontaktów i doświadczenia, ale także z pośrednictwa i pomocy w pozyskaniu i realizacji opłacalnych kontraktów, jak również z wsparcia finansowego, naszego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, certyfikatów zawodowych potwierdzonych przez niemiecką Izbę Rzemieślniczą, zwolnienia z niemieckiego podarku od usług budowlanych.

Dzięki współpracy ze Spółdzielnią EXPATEAM wejście na rynek niemiecki przebiega bezpiecznie i na dogodnych warunkach ekonomicznych.

Obok branży budowlano-montażowej świadczymy także usługi udojowe na farmach mlecznych oraz międzynarodowe pośrednictwo pracy i udostępnianie personelu.
 

Naszą misją jest uczestnictwo jako organizacja w zjawisku migracji zarobkowej na obszarze Unii Europejskiej. Wierzymy, że wnosimy w ten sposób nasz skromny wkład w tworzenie wspólnego europejskiego rynku pracy i usług oraz przyczyniamy się do intergracji Narodów Europy.

:: Współpraca ::

Nasz statut i sposób działania daje szerokie możliwości zarobkowania i robienia interesów za granicą tak dla osób zaintersowanych osobistym wykonywaniem pracy jak i dla przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci na współpracę w każdej dziedzinie związanej z transgranicznym przepływem usług na obszarze krajów Europy.