Version: Polski | Deutsch | Русский |


Praca
w Europie!

Nasza oferta

Nasza oferta jest skierowana w pierwszej kolejności do naszych członków, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Pomoc spółdzielni polega na pozyskiwaniu zleceń, pomocy w ich realizacji w sprawach językowych, technicznych, jak również obsłudze prawno-administracyjnej i finansowej.

Dla zagranicznych klientów jesteśmy atrakcyjnym partnerem oferującym usługi podwykonawcze w branży budowlano-montażowej oraz usług dla rolnictwa.

Jesteśmy także otwarci na współpracę z firmami zatrudniającymi pracowników, dla których nasza firma może być pomocna przy wchodzeniu na zagraniczny rynek.

Polscy przedsiębiorcy wchodzący na rynek niemiecki, ale także znający tamtejsze realia nierzadko nie mają pełnej znajomości zagadnień prawnych takich jak ustawa o delegowaniu pracowników (AEntG), obowiązujące stawki wynagrodzenia, czy kasa SOKA-BAU, które są bardzo ważne dla niemieckich zleceniodawców i niejednokrotnie przesądzają o powodzeniu kontraktu. Nieznajomość tych zagadnień może skończyć się w najlepszym przypadku stratami finansowymi lub wstrzymaniem płatności przez klienta, a w najgorszym konfrontacją z niemieckimi organami ścigania. Spółdzielnia EXPATEAM oferuje rozwiązania polegające na umiejętnym stosowaniu umów cywilno-prawnych, które zapewniają ochronę przedsiębiorcy przed odpowiedzialnością majątkową przy jednoczesnym zagwarantowaniu mu odpowiedniego dochodu.

Jeżeli jesteś zainteresowany działalnością na terenie Niemiec lub innych krajów UE złoś się do nas - uzyskasz poradę, pomoc i sprawdzone rozwiązania!

Poza tym jesteśmy aktywni w dziedzinie pośrednictwa pracy i leasingu pracowniczego. Jesteśmy jedną z nielicznych firm polskich, które posiadają niemiecką licencję na wynajem pracowników.

 

 

::